کافه حیوانات

423 نمایش
امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به فیلم کافه حیوانات
یکشنبه 10 اردیبهشت 1396
کد نمایش
اشتراک گذاری

علاقه به حیوانات بامزه از یک طرف و از طرف دیگه شیوه ای تازه برای جلب مشتری ها، باعث شده است تا کافه حیوانات در سرتاسر دنیا به راه بیفتند. اولین ایده کافه های حیوانات در ژاپن و با افتتاح کافه های گربه ای عملی شد و کم کم کار به ایجاد کافه هایی با حضور حیوانات دیگر هم کشید.


کافه "هری" در ژاپن با جوجه تیغی های کوچکش میزبان مشتری ها خواهد بود ، که در حال خوردن فنجانی چای با جوجه تیغی ها هم بازی کنند.


کافه "هاسکی" در مالزی که در اون 9 سگ هاسکی میزبان مشتریای کافه هستند.این کافه چنان پرطرفداره که از قبل باید جایی برای خودتون رزرو کنید  و یه کافه ی اینطوریه دیگه هم در مالزیه به اسم "بارک بانیز" وجود داره که در اون تعداد زیادی خرگوش عامل جذب مشتریا هستند. البته کافه حیوانات دیگری هم در دنیا وجود دارند. مثلا کافه "متشکرم طبیعت" در سئول-کره جنوبی که در اون گوسفندا رژه می روند. کافه "ساکوراگائوکا" یا بزکافه در توکیو-ژاپن- که برای سرگرم کردن مشتری ها تعدادی بز به داخل کافه آورده اند.کافه "اینو ماچی" در بانکوک تایلند با سگ های مختلف و انواع غذاهای سنتی تایلند محلی جالب و دلچسبی برای سر زدن هست. و در آخر کافه گربه در سئول کره که شما میتوانید حین نوشیدن با گربه هابازی کنید.


کافه های گربه ای محبوب ترین کافه های حیوانات در دنیا هستند ؛ که در شهرهای مختلفی مثل،لندن،نیویورک مادرید، پاریس و ... فعالیت می کنند.

از نقطه نظر کاربران

{{ comment.username }}
{{ comment.shamsi_created_at }}

{{ comment.body }}