فیلم تونل عشق اکراین

462 نمایش
امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به فیلم فیلم تونل عشق اکراین
سه شنبه 3 مرداد 1396
کد نمایش
اشتراک گذاری

 مکان های بسیار زیبای زیادی در جهان هست که اکثر ما خیلی نمیشناسیمشون و اگرم به اون شهر ها بریم ممکنه دیدن این مکان های فوق العاده رو از دست بدیم.مناظر خیلی زیبایی که یا به طور طبیعی بوجود اومدن و یا بدست بشر شکل گرفتن که ما اینجا به معرفی فقط چند نمونه از تونل ها بسنده میکنیم. تونل عشق، اسمیه که مردم محلی به یکی از زیباترین نقاط کشور اوکراین دادن. سه کیلومتر از ریل راه آهن شهری ، که به کارخونه فیبرسازی ختم می شه از داخل تونل عشق اکراین می گذره. البته هر قطاری، اجازه عبور از این ریل و تونل عشق اکراین رو نداره و فقط قطارهای باربری که مخصوص حمل چوب مورد نیاز کارخونه هستن مجوز عبور از این تونل که بخاطر زیبایی خیره کننده اش به تونل عشق اکراین معروفه رو دارن.


شهر بندری بن در مرکز آلمان و در کنار رودخانه راین قرار داره. انبوه شکوفه های گیلاس در یکی از خیابان های این شهر که خیابان شکوفه گیلاس نام گرفته، اون رو به یک جاذبه مهم گردشگری تبدیل کرده . هر سال بهار، شکوفه های گیلاس، علاقمندان و گردشگران رو از کوچه های تنگ و باریک به این تونل زیبای صورتی رنگ می کشونه و منجر به بزرگترین هانامی در آلمان میشه. هانامی واژه ای ژاپنی و به معنای جشن شکوفه های گیلاسه. این جشن در بخش قدیمی شهر بن برگزار میشه.


در خود ژاپن هم باغ کاواچی فوجی ، دارای گونه های زیادی از گیاهان گلداره. زیباترین مکان این باغ، تونل عشق رویایی و باورنکردنی ایه که بازدیدکنندگان می تونن در این تونل پیاده روی کنن.تونل ساکورا و تونل بامبو در کیوتو، از تونل های جالب دیگه ی ژاپن هستن.

از نقطه نظر کاربران

{{ comment.username }}
{{ comment.shamsi_created_at }}

{{ comment.body }}