تور پکن - شانگهای - هانگزو دلتابان نوروز ۹۶

705 نمایش
امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به فیلم تور پکن - شانگهای - هانگزو دلتابان نوروز ۹۶
یکشنبه 22 اسفند 1395
کد نمایش
اشتراک گذاری

در سفری به یادموندنی  با آژانس دلتابان به چین سفر می کنیم ، به پرجمعیت کشور جهان ، به تمدنی کهن که از دنیای مدرن هم بی بهره نمانده است ، ، ، به شانگهای ، هانگزو و در آخر هم به پکن پایتختی که در عین مدرن بودن جاذبه های سنتی اش را هم حفظ کرده است.


سفر 10 روزه ی ما با پرواز مستقیم ماهان به شانگهای شروع می شود ، از شانگهای به هانگزو می رویم ، بعد پکن و از آن جا به تهران برمی گردیم.


هتل 5 ستاره ی فوق تاپ اینترکانتیننتال در شانگهای محل اقامت ماست.


شب اول به تماشای نمایش آکروباتیک می نشینیم و  در روز بعد از جاذبه های زیادی دیدن می کنیم.


 باغ یویوآن  اولین مقصد ما در شانگهای است... سپس به برج عظیم مروارید شرقی می رویم و موزه تاریخ ِ این برج را بازدید می کنیم. در ادامه هم به کارخانه ابریشم سر می زنیم.


نانجینگ رُد یا خیابان نانجینگ ، بزرگترین مرکز تجاری شانگهای و یکی از وسیع ترین های دنیا است ، در ادامه به این خیابان می رویم و شما می توانید خریدهای خود را در این منطقه انجام دهید.


اتوبوس های تندرو 2 ساعته ما را از شانگهای به هانگزو می رسانند. محل اقامت ما هتل 5 ستاره ی دارگون است و ما برای گشت یک روزه ی هانگزو برنامه های متنوعی داریم ، به دریاچه غربی می رویم و قایق سواری می کنیم و پارک گلها با منظره ی فوق العاده  و ماهی قرمزهای زیبایش خستگی قایق سواری رو از تن ما بیرون می کند ، بعدش به عمارت چنگوانگ سری می زنیم و خودمان را برای رفتن به مزارع چای آماده می کنیم. مزارع چای در نزدیکی دریاچه ی غربی واقعا سرسبز و زیبا هستند و به دلیل همین زیبایی طرفداران زیادی بین توریست ها دارند.


بابت غذا اصلا نگران نباشید ، چه غذای چینی و چه غذای بین المللی بخواهید ، همکاران ما شما را راهنمایی می کنند تا غذای باب طبعتان را انتخاب کنید.


قطار سریع و سیر هانگزو در عرض 5 ساعت ما را به پکن می رساند تا بیشترین مدت اقامتمان رو در پکن سپری کنیم . هتل های شانگری لا چاینا ورلد و کری هتل بای شانگری لا آمادهی سرویس دهی به مسافرین هستند.


در روز اول گشت ، از کارخانه ی مروارید ، کاخ تابستانی ، مراسم چای و معبد بهشت دیدن می کنیم.


روز دوم اما خاص تر و جذاب تراست ، بازدید از دیوار بزرگ چین که هرکسی آرزوی دیدنش را دارد ، واقعا لذت بخش است ، قبلش البته به کارخانه سنگ یشم سر می زنیم و در مسیر بازگشت از نمای بیرونی استادیوم المپیک و مکعب آب دیدن می کنیم..... بد نیست سری هم به مرکز طب سنتی بزنیم و شیوه های درمانی و ماساژ چینی رو تجربه کنیم.


در ادامه گشت و گذار به شهر ممنوعه می رویم که زمانی مقر امپراطوری چین بوده است ، این بنا واقعا عظیم است و معماری چینی رو به رخ می کشد.


حالا که در مرکز پکن هستیم می توانیم به میدان تیان آن من هم سر بزنیم که در نزدیکی شهر ممنوعه می باشد ، این میدان یکی از بزرگترین میدان های جهان است و بناهای متعددی رو شامل می شود.


وانگ فوجینگ یکی از مناسب ترین خیابان های خرید پکن است ، البته اسنک بارها و رستوران های متعددی هم در کنارش دارد. بعد از این همه گشت و گذار بد نیست به این خیابان برویم ، خرید کنیم و دلی از عزا در آوریم. حسابی خوش بگذرانید چون این آخرین برنامه ی سفر شما است، البته روز بعد قبل از پرواز به اندازه کافی وقت خواهید داشت تا به ادامه خریدتان بپردازین.


ساعت 15 دقیقه بامداد به وقت پکن به سمت ایران حرکت می کنیم و با  خاطرات زیبای بسیاری به کشورمان برمی گردیم. . . منتظر شما در سفرهای بعدی هستیم.

از نقطه نظر کاربران

{{ comment.username }}
{{ comment.shamsi_created_at }}

{{ comment.body }}