فیلم روستای گیتورن ونیز هلند

1510 نمایش
امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به فیلم فیلم روستای گیتورن ونیز هلند
پنجشنبه 5 مرداد 1396
کد نمایش
اشتراک گذاری

برای اطلاع از تور های هلند بر روی لینک تور هلند کلیک نمایید.

روستای گیتورن هلند یا ونیز هلند حدودا در سال ۱۲۳۰ میلادی ساخته شده و اکثر مردم دنیا آرزو دارن تا در روستای شگفت انگیز گیتورن زندگی کنن.در روستای گیتورن هلند هیچ جاده و خیابونی وجود نداره و حتی هیچ وسیله حمل و نقل مدرنی اجازه ورود به این روستا رو نداره .تنها راه عبور و مرور در روستای گیتورن هلند مسیر های آبی و پل ها  هستن . در این روستا بیش از ۱۷۶ پل کوچک و بزرگ وجود داره.


ونیز هلند یک مکان توریستی فوق العاده اس. توریست ها برای ورود به ونیز هلند باید ماشین های خودشونو  خارج از روستا گذاشته و با  پای پیاده وارد گیتورن بشن و یا اینکه با قایق در مسیر های آبی پارو بزنن .حتی استفاده از قایق های موتوری یا برقی هم داخل روستای گیتورن امکان پذیر نیست و فقط قایق های بی سر و صدا می تونن در مسیر های آبی قرار بگیرن . همچنین فصل سرما که رودخونه ها یخ میزنن در ونیز هلند و روی رودخانه گیتورن مراسم پاتیناژ برگزار می شه.بودن تو ونیز هلند که از خود ونیز هم ونیزتره واقعآ لذتبخشه.


بی سر و صدا بودن  تو ونیز هلند بسیار پر اهمیته بطوریکه در وبسایت گیتورن هلند نوشته شده بلندترین صدایی که بصورت معمول در این روستا می شنوید صدای اردک ها و یا دیگر پرندگانه.

از نقطه نظر کاربران

{{ comment.username }}
{{ comment.shamsi_created_at }}

{{ comment.body }}

تور طبیعت گردی