ویوانتا لوکس ترین هتل بنتوتا

421 نمایش
امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به فیلم ویوانتا لوکس ترین هتل بنتوتا
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396
کد نمایش
اشتراک گذاری

برای اطلاع از تور های بنتوتا بر روی لینک تور بنتوتا کلیک نمایید.

شهر ساحلی بنتوتا در کشور سریلانکا ، یکی از نقاط توریستی جهان است ، اقامت در کنار ساحل ، تجربه ی استراحت گاه های لوکس و ورزش های پرهیجان آبی هر مسافری را برای بازدید از بنتوتا وسوسه می کند.
تور هلیکوپتر بنتوتا بر فراز شهر تجربه به یادماندنی را رقم می زند. از بالا که پایین بنگرید ، ساختمان باشکوه هتل ویوانتا بای تاج بنتوتا در کناره ی اقیانوس هند بیش از هر چیزی جلب توجه می کند.


جالب است بدانید ویوانتا بای تاج ، لوکس ترین استراحت گاه بنتوتا به حساب می آید.
وایوانتا بای تاج ، نام هتل های زنجیره ای هندی می باشد که در سریلانکا ، هندوستان ، مالزی ، امارات و آفریقای جنوبی شعبات متعددی دارد. شعبه سریلانکا ، بنتوتا ، در طول یکی از زیباترین سواحل شهر قرارگرفته است ،هتل ویوانتا بای تاج بنتوتا به خاطر اتاق های لوکس ، رستوران های متعدد ، مراکز اسپا و تناسب اندام ، ساحل اختصاصی و هم چنین بار و کافه ی پر انرژی اش ، شهره است.


آرامش و هیجان را هم زمان در ویوانتا تجربه کنید ...
طعم غذاهای تازه ی دریایی را بچشید، در اتاق هایی مدرن با چشم انداز دریا و باغ استراحت کنید، تفریحات ساحلی و هیجان بازی های آبی را از دست ندهید.
هتل ویوانتا بای تاج بنتوتا با 160 اتاق فوق العاده اش گزینه ای تمام عیار برای گذراندن تعطیلات رویایی است، با همسر، خانواده یا دوستان، تجربه بنتوتا و اقامت ویوانتا بای تاج را از دست ندهید.


اطلاعات تکمیلی درباره هتل ویوانتا بای تاج بنتوتا را در صفحه معرفی این هتل مشاهده فرمایید:
هتل ویوانتا بای تاج بنتوتا

از نقطه نظر کاربران

{{ comment.username }}
{{ comment.shamsi_created_at }}

{{ comment.body }}

تور طبیعت گردی