تور چین

چین: 0 مورد یافت شد.
امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به تور چین

پرفروش ترین تورهای چین

راهنمای رزرو تور چین از تورلند

بررسی و انتخاب تور
از طریق فرم جستجو بالا صفحه٬ شهر چین را انتخاب و سپس از منو باز شونده روبرو گزینه تورهای چین را انتخاب نمایید. در این صفحه شما لیستی از تورهای چین را مشاهده خواهید کرد. این تورها توسط آژانس های معتبر مختلفی اجرا می شوند. همچنین این امکان را دارید که تمامی تورهای چین را بر أساس قیمت و زمان اجرا لیست کنید.
رزرو آنلاین تور
پس از آن که تور چین را انتخاب کردید در صفحه بعدی اطلاعات کامل تور شامل: تاریخ های برگزاری٬ اطلاعات پرواز٬ لیست هتل ها٬ برنامه سفر٬ خدمات تور٬ مدارک مورد نیاز و ... آمده است. حالا برای رزرو آنلاین تور چین بایستی از طریق فرم سمت چپ تاریخ مد نظرتان به همراه هتل و تعداد اتاق و مسافران را انتخاب نمایید تا سیستم قیمت نهایی را محاسبه کرده و آماده ثبت رزرو شما شود.
رزرو تلفنی تور
همانند مرحله قبل پس از انتخاب تور چین شما میتوانید از طریق شماره تماس ثبت شده در باکس سمت چپ صفحه اطلاعات هر تور با آژانس مربوطه تماس حاصل فرمایید و رزرو خود را به صورت تلفنی نهایی نمایید. ! توجه تنها در رزرو آنلاین تور شما امکان استفاده از تخفیفات ویژه تورلند را خواهید داشت.

برخی از ویژگی های رزرو تور چین در تورلند

امکان رزرو تور چین از معتبرترین آژانس های کشور
تورلند با همکاری معتبرترین آژانس های کشور این امکان را فراهم کرده است تا شما با کیفیت ترین تورهای چین را با خیال آسوده رزرو نمایید.
مشاهده تمام اطلاعات هتل های چین
امکان مشاهده٬ بررسی و انتخاب هتل های موجود در هر پکیج تور چین به همراه تصاویر هتل٬ امکانات رفاهی٬ موقعیت مکانی و امتیاز کاربران و ...
تضمین بهترین قیمت
تمامی تورهای چین روی سیستم تورلند توسط برترین و معروف ترین آژانس های معتبر کشور اجرا خواهند شد به همین جهت شما از طریق تورلند میتوانید بهترین و پایین ترین قیمت را تهیه نمایید.
امکان استفاده از تخفیفات ویژه تورلند
اعضای تورلند میتوانند از تخفیفات دوره ای تور چین (۵ تا ۱۵ ٪) بهره مند شوند.
از نقطه نظر کاربران

سفر به شانگهای
سفر به شانگهای
کانال تلگرام تورلند